У Більшівцях невідомі жорстоко катували священика

Автор: Турій Роман

23 May, 2014 10:27

Поділитись публікацією
У Більшівцях невідомі жорстоко катували священика

У ніч на неділю невідомі чоловіки проникли у помешкання отця Василя Завірача у Більшівцях. Вони розбили вікно, вимкнули електрику.

Потім облили ліжко, на якому спав священик, горючою рідиною та запалили її. Після цього, за свідченням отця Василя, зловмисники зв’язали йому руки й ноги і почали катувати.

Священика били по голові, періодично прикладаючи електрошокер до потилиці, бризкали в обличчя й очі аерозолем з надзвичайно різким й неприємним запахом, підпалювали пальці рук, після чого на тілі залишилася численні гематоми і пухирі.

Священик відзначає, що нападників було як мінімум два, говорили вони російською мовою. Навіть дивувалися, що отець виявився таким живучим. Тортури тривали близько години. Врешті, бандити облили голову о. Василя алкоголем, розпилили в обличчя велику кількість аерозолю і, зі словами «сільний, ґад!», додатково обв’язали жертву електрокабелем. Насамкінець накрили голову подушкою, сказавши наостанок: «Ето уже нєдолго», та відійшли.

Проте священик зумів скинути із лиця подушку і докликатися сусідів.

Хоча зловмисники поцупили з помешкання священика цінні речі, він вважає, що напад на нього скоїли, щоби залякати і його, і вірян.