У Богородчанському та Надвірнянському районах на медкомісію прийшли 40 осіб з двохсот оповіщених (ФОТО)

Автор: Єва Жасминова

05 Лют, 2015 13:36

Поділитись публікацією
У Богородчанському та Надвірнянському районах на медкомісію прийшли 40 осіб з двохсот оповіщених (ФОТО)

У військкоматі, який об`єднує Надвірнянський та Богородчанський райони, відбулася показова медкомісія, на якій заступник військового комісара, майор Юрій Винник розповів журналістам про результати проведення в районах четвертої хвилі мобілізації, яка триватиме до березня цього року.

Читайте також: "Золото", "срібло" та дві "бронзи" здобула збірна Прикарпаття з богатирського багатоборства на Кубку України (ФОТО)

Як розповів Юрій Винник, мобілізація відбувається згідно плану, щоправда,  з певними труднощами.

Станом на 5 лютого сільським радам районів роздано для оповіщення 1525 повісток, з них 195 вже вручено можливим призовникам.

Майор зазначив, що вже є 20 добровольців, і це більше, як минулої хвилі мобілізації. А ось 225 осіб на сьогодні подано в розшук, оскільки вони без поважних причин змінили місце проживання.

«На сьогодні медкомісію пройшло вже 40 осіб, з яких 24 – не придатні до служби, ще 19 – придатні, 4 – тимчасово непридатні. Медогляд, в порівнянні з літом 2014 року, проводиться об`активно, 60% членів медкомісії ми змінили. Жодних претензій ні до роботи військкомату, ні до роботи медкомісії у призовників поки що не було» – розповідає Юрій Винник.

Теги: