У бою з окупантами загинув десантник Микола Черевко з Івано-Франківська

Автор: Турій Роман

28 Січ, 2023 18:50

Поділитись публікацією
У бою з окупантами загинув десантник Микола Черевко з Івано-Франківська

25 січня у бою на Донеччині від отриманих травм загинув боєць одного з десантно-штурмових батальйонів ЗСУ Микола “Кольт” Черевко з Івано-Франківська.  

Захиснику було 49 років. До участі у повномасштабній війні з росією два роки брав участь у АТО. У 2022 році разом з побратимами визволяв Ізюм, Балаклію, Куп’янськ на Харківщині та воював на Миколаївщині.

“Мовчав про всі численні контузії і робив вигляд, що поранення нічого не значать, бо не хотів кидати своїх бійців…Тато був дуже хоробрий і знав, що або з перемогою, або на щиті. Постійно казав про те, що на всіх чекає дім або Вальгала, і не показував свого страху. Якщо є приклад патріотизму – то це безперечно він”, – каже про батька його старша донька Юлія Черевко.  

У цивільному житті Микола Черевко займався творчістю – малюнками та ліпниною. Його роботами були оздоблені кілька громадських закладів в Івано-Франківську.

Його сім’я, близькі, друзі та побратими у глибокій скорботі за Захисником.

29 січня о 17 годині в Домі Смутку на Ребета відбудеться прощання з Героєм. Похорон – о 10 ранку 30 січня за цією з адресою. Поховають Героя на Алеї Слави міського кладовища в Чукалівці.

Вічна пам’ять. 

Читайте також: Анотаційну дошку воїну Миколі Черевку відкрили на фасаді ліцею №5 в Івано-Франківську (ФОТО)