У «Боллівуді» знімуть фільм про коронавірус

Автор: Зелінська Таня

30 Лип, 2020 21:12

У «Боллівуді» знімуть фільм про коронавірус

П’ятеро провідних кінорежисерів Індії об’єднаються заради створення ще неназваного антологічного фільму про пандемію коронавірусу.

До створення приєднаються доволі відомі в Індії (але не в Україні) режисери: Анубхава Сінга , Кетан Мехта, Судхір Мішра, Гансал Мехта та Субхаш Капур.

Головний продюсер фільму розказав у коментарі для Variety, що пандемія та закриття кордонів змусили режисерів більше спілкуватися один з одним:

“Ми побачили дуже багато змін у світі. Я думав, що це потрібно записати для нащадків. Нам доведеться обирати серед купи історій, які ми хотіли б розповісти”, – Анубхава Сінга, продюсер майбутньої антології.

І тут обійдесомя без жартів про супер-індійські бойовики зі своїми законами фізики, бо цей фільм (або серія фільмів) будуть виключно про історії. Проте, в якому саме жанрі — точно не відомо. Усі режисери відомі роботами у діаметрально протилежних форматах.

Наприклад, Анубхава Сінга знімав релігійну драму та наукову фантастику. Судхір Мішра відомий політичними драмами та мафіозним трилером. Кетан Мехта запам’ятався феміністичною драмою та сатиричними фільмами, а Субхаш Капур та Гансал Мехта — ґей-драмами та комедіями. До речі, усі режисери в цілому знімали стрічки у різних жанрах із різною успішністю.

Джерело

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...