У Брошнів-Осадській ОТГ преміюватимуть енергоощадливих керівників

Автор: Зелінська Таня

10 Жов, 2019 20:43

У Брошнів-Осадській ОТГ преміюватимуть енергоощадливих керівників

У Брошнів-Осадській об’єднаній територіальній громаді будуть преміювати енергоощадних керівників.

Читайте також: На Прикарпатті відбувся різдвяний фестиваль“Феєрія української коляди” (ФОТО)

Таке рішення ухвалили на черговому пленарному засіданні сесії селищної ради Брошнів-Осадської ОТГ, на якому депутати розглянули 20 питань порядку денного та пункт «Різне», інформує “Галка” з посиланням на офіційний сайт громади.

Позитивним голосуванням депутатський корпус затвердив Положення про стимулювання ощадного використання енергоресурсів у закладах бюджетної сфери Брошнів-Осадської ОТГ. Як зазначив голова ОТГ Назарій Іванів, найощадливіші керівники установ будуть преміюватися.

Найближчим часом у Брошів-Осадській ОТГ запрацює ЦНАП. Отож, адмінпослуги стануть доступніші для мешканців громади. Позитивним рішення депутати затвердили дев’ять основних груп адміністративних послуг, що надаватимуться у ЦНАПі, серед яких державна реєстрація актів цивільного стану, реєстрація/зняття з реєстрації мешканців, паспортні послуги, державна реєстрація речових прав на нерухоме майно, державна реєстрація юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, земельні питання, послуги місцевого значення, соціального характеру.

Також обранці громади ухвалили блок земельних та фінансових питань.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry