У Брошнів-Осадській територіальній громаді через конфлікт у ТВК викликали поліцію

30 Гру, 2020 13:24

У Брошнів-Осадській територіальній громаді через конфлікт у ТВК викликали поліцію

У Брошнів-Осадській ОТГ ймовірно сталася спроба вплинути на ТВК. Кандидат, що відкликав свою кандидатуру на голову Брошнів-Осадської громади та стороння особа, намагалися змусити членів комісії повернути його у виборчий процес.

28 грудня один із претендентів на голову Брошнів-Осадської територіальної громади Василь Кажук подав заяву про відкликання заяви про реєстрацію його як кандидатом на голову територіальної громади в територіальну виборчу комісію. Заява була зареєстрована в ТВК, а вчора – 29 грудня – задоволена на засіданні виборчої комісії. Комісія у встановленому порядку розглянула заяву про відмову від балотування та прийняла рішення відмовити в реєстрації на кандидата на голову Брошнів-Осадської ТГ.
Як інформують свідки, ввечері 29 грудня Василь Кажук намагався забрати свою заяву про зняття з виборів назад, хоч це суперечить виборчому законодавству. Про що його повідомила голова ТВК.
Через кілька хвилин пан Кажук повернувся в приміщення ТВК з Василем Сокирком, колишнім помічником депутата Верховної Ради 7 скликання Анатолія Диріва. Василь Сокирко активно сперечався та наполягав на тому, щоб Кажук все ж таки брав участь у виборах. У Територіально-виборчу комісію викликали поліцію, яка взяла пояснення у присутніх.

Нагадаємо, що вибори в Брошнів-Осадської ТГ відбудуться 24 січня.
На голову Брошнів-Осадської ТГ зареєструвались:
– Іванів Роман Іванович, підприємець, рідний брат Іваніва Назарія, депутата Івано-Франківської обласної ради, голови бюджетної комісії;
– Манорик Тарас Степанович підприємець, голова Церковного комітету Брошнів-Осадської УГКЦ;
– Мельник Богдан Олексійович, заступник голови Брошнів-Осадської ТГ;
– Ковальчук Тарас Петрович, нотаріус.

Нагадаємо, що Брошнів-Осадська громада об’єднує селище міського типу Брошнів-Осаду, села Кадобну, Раків та Креховичі. Загалом у ТГ мешкає більше 11 тисяч людей.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...