У Бурштині для військових 5 батальйону робили журавликів. Є така легенда, що вони приносять щастя – Грицюк

Автор: Турій Роман

25 Jul, 2014 07:12

Поділитись публікацією
У Бурштині для військових 5 батальйону робили журавликів. Є така легенда, що вони приносять щастя – Грицюк

У  Бурштині на площі Героїв УПА відбулася акція на підтримку української армії в боротьбі за волю та незалежність України.

Читайте також: У запеклому бою на Донеччині загинув Василь Грицюк з Калущини

Молоді просвітяни провели майстер-клас з оригамі для всіх охочих мешканців міста. У заході взяло участь понад 200 городян. За чотири години було виготовлено близько 300 «журавлів-миротворців», які помандрують на східну Україну і будуть передані українським військовим разом із матеріальною допомогою.

Організаторами виступила молодь Бурштинського осередку ІФОО «Молода Просвіта». Керівник осередку Віталій Грицюк повідомив, що такі акції відбуватимуться регулярно.

«У цей складний для держави час кожен повинен долучитися до спільної справи – захисту Батьківщини. Дехто – ризикуючи власним життям, інші – матеріально чи морально. Ніхто не має права бути осторонь», – відзначив Грицюк.

За словами Володимира Грицюка, журавлики приносять щастя, саме тому був проведений майстер-клас із їх виготовлення.

«Є така легенда, що журавлі приносять щастя. Саме тому при пропонували перехожим і всім охочим зробити журавликів для військових. На їх крилах, учасники акції писали побажання для військових. Ми їх плануємо передати бійцям 5 батальйону «Прикарпаття» разом із благодійною допомогою», – відзначив у коментарях виданню www.galka.if.ua Віталій Грицюк.

 

Теги: