У Бурштині відбулося відкрите обговорення щодо перегляду тарифів на виробництво тепла

Автор: Зелінська Таня

04 Тра, 2019 11:07

У Бурштині відбулося відкрите обговорення щодо перегляду тарифів на виробництво тепла

3 травня у місті Бурштин за ініціативи компанії ДТЕК відбулося відкрите обговорення з питань перегляду тарифу на виробництво теплової енергії для ДТЕК Бурштинська ТЕС. До діалогу долучилась громада – міська влада, активні містяни, депутати.

Відкриті обговорення пройшли у руслі конструктивної дискусії, під час якої всі учасники мали змогу поставити хвилюючі запитання директору ТЕС Денису Шмигалю. Зокрема, громаду цікавив вплив на формування тарифу та розмір податку на землю, який сплачує Бурштинська ТЕС, та частка екологічного податку. Як зазначив керівник станції, серед факторів, що спричинили необхідність підвищення тарифу, підвищення цін на технологічне паливо – вартість вугілля зросла майже у два рази – з 1 324,63 грн/т без ПДВ до 2 555,56 грн/т без ПДВ, зростання витрат на оплату праці

Водночас, міський голова підкреслила важливість роботи станції для міста і зауважила, що Бурштинська ТЕС – те підприємство, завдяки якому створилось, стоїть і буде стояти місто. Мер додала, стоїть на стороні мешканців Бурштина і буде дуже твердо відстоювати кожну людську копійку, а також особисто перевірить, щоб усі озвучені зауваження були внесені в протокол зборів.

Тепер протокол відкритих обговорень та обґрунтування перегляду тарифу надішлють до НКРЕКП (Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг). Регулятор перевірить усі розрахунки, надані ТЕС, та підготує проект рішення про встановлення нового тарифу на виробництво тепла.

Далі проект рішення буде затверджений на відкритому засіданні НКРЕКП. І лише ретельно перевірений та затверджений комісією тариф буде відправлено до Міської ради для прийняття рішення щодо подальшого перегляду, або не перегляду тарифу для кінцевого споживача.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry