У Бурштинській ТЕС пояснили, що боргують за пожежну безпеку через кризу в галузі та імпорт електрики

Автор: Турій Роман

22 Січ, 2020 16:14

У Бурштинській ТЕС пояснили, що боргують за пожежну безпеку через кризу в галузі та імпорт електрики

Керівництво Бурштинської ТЕС прокоментувало тримісячний борг за пожежну охорону. Кажуть, грошей нема через кризу в українській енергетиці. 

Нагадаємо, 63 пожежники з Бурштина, котрі несуть охорону Бурштинської ТЕС, вже три місяці не отримують зарплати – їм винні понад три мільйони гривень. Обласне управління ДСНС уже звернулося до суду з позовом на “ДТЕК Західенерго”, яке керує підтриємством (ЧИТАТИ БІЛЬШЕ).

У письмовому коментарі “Галці” в Бурштинській ТЕС визнали, що мають “короткотривалу заборгованість” за послуги за договором із забезпечення пожежної безпеки на підприємстві.

“Заборгованість виникла через те, що наразі Бурштинська ТЕС працює в умовах кризи в енергетиці, яка пов’язана з імпортом електроенергії і низькими прайс-кепами – штучним обмеженням ціни. Як наслідок заробляють закордонні виробники, а українська генерація не затребувана в системі та змушена працювати собі у збиток. Через це у підприємства виник дефіцит коштів, що позначається на своєчасності оплати наданих послуг”, – додали в адміністрації Бурштинської ТЕС.

У компанії додали, що докладають максимум зусиль для якнайшвидшого погашення заборгованості за послуги із забезпечення пожежної безпеки на підприємстві.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...