У центральному парку Франківська облагороджують гірку для скелелазіння (ФОТО)

Автор: Турій Роман

24 Сер, 2019 12:12

У центральному парку Франківська облагороджують гірку для скелелазіння (ФОТО)

На одному зі схилів гірки у парку ім. Шевченка облаштовують спортивно-розважальну зону з елементами скелелазіння. Тепер можна буде використовувати гірку не лише взимку, коли діти катаються на санчатах.

“Ми вибрали схил, який найменше використовують взимку, – зазначає директорка КП “Центр розвитку міста та рекреації” Руслана Василюк. – Ми давно хотіли створити атракцію, якою б можна було користуватися незалежно від сезону”, – пише Курс.

На гірці облаштовують спортивну зону для дітей.

“Це буде зона для скелелазіння, яку облаштовують з дерева. На гірку можна буде піднятися по канату або сходами”, – розповідає Руслана Василюк.

Ця атракція запланована для дітей шкільного віку. Поруч з гіркою встановили велику пісочницю для найменших.

У центральному парку Франківська облагороджують гірку для скелелазіння 1

“Атракціон буде безкоштовний, тому там адміністратора не буде. Але ми рекомендуємо батькам пускати на гірку дітей від семи років”, – зауважує Руслана Василюк.

Вартість цього благоустрою 250 тисяч гривень. Але на облагородження не залучили жодної копійки бюджетних коштів. Роботи профінансував соціально відповідальний бізнес.

Нову зону у парку планують відкрити до кінця літа.

“Ми не чекаємо, коли нам дадуть якесь фінансування чи самі заробимо, а стараємося залучати меценатів до фінансування соціальних проєктів. Це не перший проєкт, який фінансують представники соціально відповідального бізнесу. До прикладу, недавно відкрили карусель “лелече гніздо”. Але облаштування гірки – це поки що найдорожчий проєкт, який  профінансували меценати”, – каже Руслана Василюк.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry