У центрі Франківська квестом навчатимуть, як не стати жертвою торгівлі людьми

Автор: Застава Максим

26 Лип, 2019 17:48

У центрі Франківська квестом навчатимуть, як не стати жертвою торгівлі людьми

У вівторок, 30 липня, о 12:00 на Вічевому майдані відбудеться інформаційна акція «Лабіринт можливостей». Акція приурочена до Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми.

Її організовує Департамент молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради разом з Карітасом, з метою поінформувати населення про актуальність проблеми торгівлі людьми, ознайомити з методами безпечного працевлаштування, навчання та подорожей за кордоном.

“Лабіринт можливостей” – це подорож, яка відкриває можливості працевлаштування за кордоном. Що треба знати, аби подорож була успішною та безпечною? Що необхідно взяти з собою у подорож? Відповіді – питання. І крок за кроком ви, або уникаєте потрапляння у руки торгівців людьми і успішно досягаєте фінішу, або ж ваші відповіді приведуть вас до ризикованих ситуацій, що у реальному житті виявилися б пасткою торгівців людьми”, – пояснюють суть організатори.

“Лабіринт можливостей” складається з 250 паперових коробок. Є десять станцій, на яких учасник отримує запитання.

“У такий цікавий спосіб мешканці та гості міста зможуть перевірите свою обізнаність щодо правил безпечної подорожі та працевлаштування. Кожен охочий отримає інформаційні буклети, тематичні браслети та флаєри з інформацією про торгівлю людьми та порадами, як уникнути подібних ситуацій”, – пояснюють ініціатори акції.

Довідково. Карітас Івано-Франківськ працює у напрямку протидії торгівлі людьми з 2004 року, відтоді діє Консультативний центр з надання допомоги особам постраждалим від торгівлі людьми. За цей час допомогу від Карітасу отримало понад 200 людей.

В 2019 році франківський Карітас надав допомогу 15 постраждалим. Серед постраждалих – 4 жінки та 11 чоловіків. Форма експлуатації усіх постраждалих – трудова. Одна особа отримала статус постраждалої від торгівлі людьми від Міністерства соціальної політики України, одна особа отримала відмову в отриманні статусу.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...