У центрі Франківська облаштували платну парковку (ВІДЕО)

Автор: Турій Роман

21 Січ, 2019 13:42

У центрі Франківська облаштували платну парковку (ВІДЕО)

Очікування франківських водіїв не здійснилися. На початку вулиці Коновальця, замість безкоштовної, облаштували платну парковку.

Щоб залишити там свій автомобіль на годину, водіям доведеться заплатити 7 гривень. Деяких франківців такі ціни не вдоволили, пише про сюжет”Каналу 402″ Курс.

В Управлінні транспорту і зв’язку не беруться коментувати, чи законно тут облаштували паркувальну зону. Додають, що це ініціатива виключно когось із приватних підприємців, адже місто там стоянки не облаштовувало.

За словами начальника Управління транспорту і зв’язку Олега Ганчака, жодних звернень не надходило.

“Якщо вона (парковка – КУРС) законна, значить є відповідні висновки. Це, звичайно, і Управління патрульної поліції, яке погоджує схеми організації дорожнього руху. Це обов’язково архітектурно-планувальне бюро, або інша організація, має здійснити розробку такої схеми. Мають бути враховані вимоги санітарних та пожежних норм”, – прокоментував начальник УТіЗ Олег Ганчак.

У патрульній поліції запевняють, що погодження щодо облаштування паркувальної зони на цій ділянці є. Тож відтепер парковка буде платною.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 


Loading...