У центрі з’явилася шопка з живими вівцями, але франківці не у захваті від неї 

Автор: Зелінська Таня

26 Dec, 2019 12:41

Поділитись публікацією
У центрі з’явилася шопка з живими вівцями, але франківці не у захваті від неї 

На Вічевий майдан привезли гуцульських овець, які стали частиною живої шопки. Проте багато мешканців кажуть, що це не гуманно по відношенню до тварин.

Читайте також: Спорткомплекс “Електрон” продають. 6 років тому мерія його викупила та обіцяла відновити. – Фактчек Галки

Про таку атракцію на своїй сторінці у фейсбук розповів міський голова Руслан Марцінків, інформує “Галка”.

“А хто це тут на Вічевому майдані? Так, це частина живої шопки – справжні гуцульські вівці. P.S. Вівці доглянуті, нагодовані. Тут їм краще, як в ґазди”, – йдеться у дописі.

Під публікацією розгорнулися жваві обговорення живої шопки. Нижче наводимо кілька коментарі від франківців, які були озвучені з цього приводу на сторінці мера:

Тарас Братченко Це атнигуманно! Тварини не для розваг!
Люди та діти кричать та лякають їх! Музика на сцені грає з шаленими басами, для тварин це травматично для їхньої нервової системи! Може ще зоопарк і дельфінарій в місті відкриєте! Сором і жах, цей вчинок просто розчаровує у вашій діяльності!

Лілія Громоляк Діти в захваті!!! Тварини “збідованими” не виглядають!!!!! Шкода, що в нашому місті 50% нитіків, яким ніхто і ніколи не вгодить! І ялинка їм не така, і арки не такі…

Вікторія Прокопченко – Вонс А…тепер зрозуміло. То це різдвяна шопка була для вівців, а я то думаю чому голову вбитого муфлона повісили зверху на неї… Ваші фото зроблені так, що верхівку дерев’яної будівлі з опудалом не видно. Ви думаєте, що “вівцям тут краще, як в газди”))) чи може їх теж чекає доля муфлона?

Myron Dmytryk Дуже влучно доповнено про те, що їм краще,ніж в ґазди, бо вже появились доморощені гретти-грінпісьовці, які пробують срач розвести про захист прав тварин і т.д.

Olya Lesiuk Руслан Марцінків, прийміть міри, згідно Закону Про захист тварин від жорсткого поводження.

Галина Швачко я теж вважаю, що для тварин – це стрес. Дуже близько огорожа. Та і взагалі , тварин шкода. Вони дійсно розгублені. Їм потрібна спокійна обстановка.

Надія Кузюк Люди, Вам все недогода! Та нічого з тією овечкою не станеться…, трохи побуде там, тай заберуть! Вона ж там не назавжди))) Дітям дуже цікаво подивитися.

Наталія Свирид Бідні овечки розгублені незнають, що з ними робиться! Так це жорстокість!!! Це те саме що зоопарк!

Маряна Дребот Це знущання над тваринами!!! Навколо міста є багато закладів, де дітки можуть тішитися живими тваринами!

Olya Lesiuk Вони там, що до 7 січня жити будуть? Це місце не для тварин.

Наталя Курилів Пане мер, ви заборонили у місто привозити звіринець, а овець можна мучити? Страдаєте єрундою гроші, транжирите бюджетні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Навіть гуцули заплакали від гарних умов для овець, – у мерії пояснили, навіщо у шопці на Вічевому майдані живі тварини

Теги: