У Чернієві поховали загиблого в зоні АТО бійця батальйону “Прикарпаття”

Автор: Людмила Баран

16 Aug, 2014 22:46

Поділитись публікацією
У Чернієві поховали загиблого в зоні АТО бійця батальйону “Прикарпаття”

У селі Черніїв Тисменицького району провели в останню путь бійця 5-го батальйону територіальної оборони Володимира Данилюка.

Хлопцеві на початку осені мало би виповнитися лише 23 роки. Володимир Данилюк народився 10 вересня 1991 року. Закінчив Черніївську загальноосвітню школу, навчався у ВПУ №18. Відслужив строкову службу в Збройних Силах України. Під час часткової мобілізації, у травні мобілізований у 5-й батальйон територіальної оборони.

Попрощатися із загиблим, який запам’ятається односельцям своєю щирістю, доброзичливістю та патріотизмом, прийшли тисячі людей, передає прес-служба ОДА.

«Він був людиною ввічливою, впевненою в собі, йшов на службу в армію з натхненням, без сумнівів, – розповів військовий комісар Тисменицько-Тлумацького об’єднаного районного військового комісаріату підполковник Ігор Гаврилюк. – Під час виконання завдання в зоні бойових дій бійці попали під обстріл, в якому Володя і загинув».

До участі в антитерористичній операції, зазначають у сільській раді, юнак мріяв стати кухарем, барменом чи офіціантом. Однак, освоїти ази цілком мирної професії завадила війна. Позначилася вона і на долях ще 53 жителів Тисменицького і Тлумацького районів, які зараз воюють на Сході. Прикарпатці просять Бога, щоб вони повернулися звідти живими і неушкодженими.