У четвертому ліцеї діти не повернулися до навчання за партами

Автор: Зелінська Таня

25 Oct, 2021 12:32

У четвертому ліцеї діти не повернулися до навчання за партами

У понеділок, 25 жовтня, франківські школярі повернулися до навчання, проте у ліцеї №4 дітям продовжили канікули ще на один день.

Читайте також: У Франківську всі школи та садки зможуть працювати під час карантину - Максимчук

Директор департаменті освіти та науки Івано-Франківської міської ради Ігор Максимчук розповів “Галці”, що у даному ліцеї діти мають ще один вихідний день. Структуру навчального року визначає сам заклад освіти згідно з чинним законодавством.

“Вони не на дистанційному навчанні, а додали ще один день до канікул. Згідно з законом України про повну загальну середню освіту, заклад освіти може це робити. Завтра вони у звичному режимі приступають до роботи. Через таке продовження у них буде менше зимових чи весняних канікул”, – пояснює Максимчук.

Від працівників школи “Галці” стало відомо, що у школі нині немає тепла. Також директорка навчального закладу Ірина Гаврилюк підтвердила, що у школі встановлюють автоматику і тепло буде після обіду.

“Тепло буде після обіду, встановлюють автоматику. Діти на канікулах, додатковий один день з наступним відпрацюванням — на один день менші зимові канікули”, – зазначає директорка.

Максимчук запевняє, що у всіх школах та садках все добре з теплом, окрім №11 та №12. За його словами, у ліцеї №11 в новому корпусі навчаються діти з перших по п’яті класи та одинадцятикласники. Ліцей №12 повністю на дистанційному навчанні. У цих двох навчальних закладах вирішити питання тепла мають завдяки програмі НЕФКО.

“У ліцеї №11 є можливість розділити дітей, адже вони можуть навчатися в новому корпусі, а в старому будуть ремонтувати мережі. А от в №12 таке не вийде, там система теплопостачання капітально не ремонтувалася 65 років. На жаль, це буде перешкоджати очному навчанню дітей. На великій нараді ми це все обговорювали з батьками. Закон дозволяє зараз дітям вчитися дистанційно”.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

  • like 1
  • like
1
Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry