У чому переваги та недоліки металопластикових вікон?

Автор: Застава Максим

31 Лип, 2020 18:38

Поділитись публікацією
У чому переваги та недоліки металопластикових вікон?

Понад 25 років тому в Україні з’явилися металопластикові вікна. Вони успішно замінили дерев’яні конструкції. Зараз вже близько 65-70% українців використовують саме металопластиковий варіант.

Замовити вироби високої якості можна завжди на https://viknaroff.ua/.

Явні переваги сучасних вікон

Варто виділити лише головні переваги пластикових вікон:

  • практичність – легко вбудовуються в будь-який отвір, просто відкриваються, не потребують особливого догляду;
  • тривалий термін служби – вимірюється кількома десятиліттями (до 50 років);
  • відмінна тепло- і звукоізоляція – чим більше камер, тим кращі показники;
  • відсутність протягів – ущільнювачі справно виконують свою функцію.

Сучасні металопластикові моделі абсолютно безпечні для здоров’я всупереч думці багатьох про те, що пластик шкідливий при нагріванні сонячними променями. Йдеться тільки про якісні види продукції: занадто дешеві можуть бути небезпечними.

Марні побоювання покупців

Попри те, що більш ніж половина українців використовують металопластикові вікна, дехто не встановлює їх через наступні причини:

  • при нагріванні виділяються формальдегіди;
  • рама не “дихає” на відміну від дерев’яної;
  • не підлягають ремонту.

Варто детальніше зупинитися на кожному питанні, але слід відразу зазначити, що це не більше ніж міф, пов’язаний з незнанням матеріалів.

Нагрівання до 50-70 градусів не несе ніякої небезпеки для здоров’я: пластик починає плавитися при значно вищій температурі. Тому не варто побоюватися за здоров’я, якщо встановлені якісні вікна.

Дерев’яні рами також не забезпечать приплив повітря у квартиру. По-перше, пори забиті фарбою і лаком, і з кожним роком цей шар товстішає. По-друге, навіть звичайне дерево не пропускає понад 3 л свіжого повітря в годину. Людині потрібно не менше 80 л повітря. Тобто провітрювати квартиру потрібно незалежно від виду вікон.

Що стосується останнього пункту, то склопакет, ущільнювачі, фурнітуру можна замінити. Якщо ж ламається рама, то це кінець і для дерева, і для пластику.

*на правах реклами