У чотирьох населених пунктах області планують добувати нафту й газ

Автор: Застава Максим

09 Жов, 2020 19:04

У чотирьох населених пунктах області планують добувати нафту й газ

ТОВ «Нафтогазова компанія «Бангаз» планує розпочати геологічне вивчення та дослідно-промислову розробку з подальшим видобуванням нафти й газу на Лючківсько – Березівській площі у Косівському районі.

Йдеться про видобуток у селах Космач, Текуча, Березів, Лючки, пише Галичина.

Планова діяльність ведеться по загальноприйнятій схемі розробки нафтогазових родовищ відповідно до програми робіт. Буріння свердловин глибинами до 3200 метрів. Планові видобутки в період промислової розробки становлять нафти до 72 тис. тонн в рік, конденсату до 23 тис. тонн в рік, газу понад 680 млн куб.м в рік.

Тимчасово, на період дії та в межах території карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби (COVID-19), спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, до повного його скасування та протягом 30 днів з дня скасування карантину, громадські слухання не проводяться і не призначаються на дати, що припадають на цей період, про що зазначається в оголошенні про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля.

Усі зауваження і пропозиції громадськості до планованої діяльності, обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що підлягає включенню до звіту з оцінки впливу на довкілля, необхідно надсилати до Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, вул.Митрополита Василя Липківського, 35, м.Київ,03035. Контактні телефони: (044) 206-31-40; (044) 206-31-50, Контактна особа: Тіщенкова Марина Олегівна.

Зазначимо, що засновниками ТОВ «Нафтогазова компанія «Бангаз» є житель Івано-Франківська Височанський Зіновій Михайлович та житель Богородчан Боднарук Володимир Юрійович.

ТОВ «Нафтова компанія «Бангаз» заснована у січні 2018 року. Статутний фонд становить 170 тисяч гривень. Фірма позиціонує себе як постачальник природного газу та електроенергії промисловим споживачам України.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

  • like 2
  • like
2
Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...