У ЦМКЛ відновлять роботу кардіологічного відділення – якщо хворих на COVID-19 стане менше

Автор: Зелінська Таня

08 Sep, 2020 14:11

Поділитись публікацією
У ЦМКЛ відновлять роботу кардіологічного відділення – якщо хворих на COVID-19 стане менше

У Центральній міській клінічній лікарні планують відновити роботу кардіологічного відділення, але якщо хворих на COVID-19 стане менше.

Читайте також: Центральна міська клінічна лікарня отримала новий ангіограф (ФОТО)

Як повідомляють головний лікар ЦМКЛ Тарас Масляк та завідувач анестезіології та відділу інтенсивної терапії Володимир Вовчук, ситуація з коронавірусом під контролем, і навіть йде на покращення, інформує “Галка” з посиланням на офіційний сайт міста.

“Ситуація, звісно, складна, бо все ж таки пандемія. Але стабільна. Якщо говорити про кількість тих, хто поступає, то можна говорити про тенденцію до зменшення. До прикладу, минулі тижні кількість тих, хто поступив – переважала. Зараз ж ця кількість вирівнюється, і навпаки збільшується тих, хто одужав і пішов на виписку. До прикладу, за минулу ургенцію поступило 8 чоловік, тоді як у попередні – 25-35. Станом на сьогодні у лікарні – 194 пацієнти, що також на 45 – 50 менше, ніж за попередні періоди. Взагалі, якщо така тенденція продовжиться, то ми плануємо відновити роботу відділення кардіології у звичному режимі, тобто кардіологічному” – розповів Тарас Масляк.

Як повідомив завідувач анестезіології та інтенсивної терапії Володимир Вовчук, зараз на СІПАПах – 3 пацієнта, 1 – на ШВЛ. “На разі ситуація під контролем. Є резервні апарати та розгорнуті місця”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: СOVID-19 на Прикарпатті: за добу ще 160 хворих і дві смерті