У Делятинській громаді створили туристичну стежку, де висадили рідкісну лікувальну рослину (ВІДЕО)

Автор: Зелінська Таня

30 Гру, 2020 15:48

У Делятинській громаді створили туристичну стежку, де висадили рідкісну лікувальну рослину (ВІДЕО)

У Делятинській територіальній громаді створили новий туристичний маршрут – “Стежка барона – Taxus baccatta L.”. Його протяжність становить близько 5 км. 

У межах ініціативи висаджено понад сотню саджанців тису ягідного – реліктової лікувальної рослини, що занесено до Червоної книги України. Облаштовано один міст, відремонтовано підвісний шляхопровід через річку Прут, а також споруджено відпочинкову зону. Окрім того, здійснено маркування маршрутів, а навігаційну систему зелених шляхів інтегровано на Google Maps, інформує “Галка” з посиланням на Агенцію розвитку ОТГ Прикарпаття.

Стежка барона проходить і територією сусідньої – Яремчанської громади. Тому вона стала імпульсом до написання та реалізації ще одного спільного проєкт між Делятинщиною та Яремчанщиною з розвитку туристичної інфраструктури.

Довідково. Проєкт здобув перемогу в конкурсі програми підтримки ініціатив місцевих карпатських громад, яку реалізує асоціація ЄВРОРЕГІОН “КАРПАТИ – УКРАЇНА” у рамках проєкту Карпатська мережа регіонального розвитку спільно з Міністерством розвитку громад і територій України, Закарпатською, Івано-Франківською, Львівською, Чернівецькою обласними державними адміністраціями, що фінансується за кошти державного бюджету України, отриманих на фінансування програми підтримки секторальної політики – програми підтримки регіональної політики.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...