У день виборів у посиленому режимі чергуватимуть 15 тис. рятувальників

Автор: Вадим Войтик

24 May, 2014 15:36

Поділитись публікацією
У день виборів у посиленому режимі чергуватимуть 15 тис. рятувальників

У час проведення виборів у посиленому режимі чергуватимуть 15 тис. рятувальників та 3 тис. одиниць техніки. Про це йдеться у повідомленні прес-служби Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

На період з 24 по 26 травня організовано цілодобове чергування пожежних постів територіальних підрозділів ДержНС України на об’єктах, де розміщено виборчі дільниці. Ці пости забезпечать первинне реагування у разі виникнення надзвичайної ситуації, пожежі чи інших подій, а також координацію дій з представниками місцевих органів внутрішніх справ і виборчих дільниць.

Посилені чергування також у місцях дислокації пожежно-рятувальних підрозділів. Загалом до розрахунків сил і засобів на період проведення виборів включені пожежно-рятувальні, рятувальні, піротехнічні, водолазно-рятувальні та кінологічні служби, інженерна та спеціальна техніка.

Крім того, напередодні виборів рятувальники спільно з органами місцевого самоврядування відпрацювали плани пожежогасіння на виборчих об‘єктах, розробили маршрути висування сил у раз виникнення надзвичайних подій на дільницях, перевірили джерела протипожежного водопостачання в районах розташування виборчих дільниць.

“Органи державного нагляду у сфері пожежної безпеки здійснили додаткові перевірки установ, де розміщені виборчі дільниці. Приміщення в обов’язковому порядку повинні бути забезпечені вогнегасниками, а усі члени виборчих комісій – пройти інструктаж з правил пожежної безпеки та дій у випадку пожежі. Під час перевірок інспектори звертали увагу відповідальних осіб на належний стан електрообладнання, обов’язкову наявність освітлення в евакуаційних виходах, на сходових майданчиках, проходах, коридорах тощо”, – інформує РБК Україна.