У деяких франківських вчителів знайшли підроблені COVID-сертифікати: Марцінків відправив їх у поліцію

Автор: Турій Роман

07 Oct, 2021 09:22

У деяких франківських вчителів знайшли підроблені COVID-сертифікати: Марцінків відправив їх у поліцію

В окремих вчителів Івано-Франківська виявили підроблені COVID-сертифікати, інформацію про це передали правоохоронцям. 

Про це в ранковому ефірі на радіо “Західний полюс” сьомого жовтня повідомив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

“Неоднорозові факти такі є, ми їх передали в поліцію. Для прикладу, є довідки другої, третьої поліклініки, яких не існує в природі вже три роки. Поліція доповідала, що знайдені сайти, де продавалися довідки по півтора тисячі гривень. Ми навіть в освітніх закладах знаходили такі довідки. Не буду казати де. Хоча довідка не спасе від попадання в лікарню. Такі факти передані в правоохоронні органи”, – сказав Марцінків.

За словами Марцінківа, ситуація з поширенням коронавірусу в громаді погіршується – понад 100 випадків за середу, четверо людей померли, пише “Галка”.

“Якщо два-три тижні багато було пацієнтів у ЦМКЛ (лікарня на Мазепи, – прим. “Галки”) з районі, то сьогодні більшість з міської громади. Збільшення пацієнтів прогнозоване, воно є”, – каже мер.

Марцінків наголосив, що вакцинація важлива, адже зберігає здоров’я і життя людей та економіку держави.

Також він розповів, що в місті є одна музична школа, в якій освітяни принципово відмовляються від вакцинації, тому вона працює у дистанційному режимі.

Нагадаємо, 15 смертей від COVID-19 зафіксували в області у середу, 428 людей захворіли, 210 одужали.