У дитсадку «Ромашка» відкрили нове приміщення для групи дошкільнят (ФОТО)

Автор: Людмила Баран

04 Лют, 2015 12:29

Поділитись публікацією
У дитсадку «Ромашка» відкрили нове приміщення для групи дошкільнят (ФОТО)

У дошкільному навчальному закладі №17 «Ромашка» на вулиці Вовчинецькій, 210 відбулося відкриття ще однієї дошкільної групи.

Діти з інших груп влаштували святковий ранок з віршиками і піснями для нових вихованців «Ромашки», їхніх батьків та представників міської влади.

«Дуже потрібний цей садочок, ми дуже раді, що він відкрився, що ми можемо привести своїх діток сюди, – сказала Інна Носова, мати одного з вихованців садочка. – Дуже подобається ця група, вона гарно облаштована»

Нова група призначена для дітей від трьох до чотирьох років. Вона називатиметься «Соняшник». У ній вже є 32 діток.

«Ми йшли досить довго до відкриття цієї групи. Це дуже велике свято. Знайшлися кошти, і за допомогою всіх, хто долучився, батьків також, ми відкрили її», – зауважила Ірина Стрипа, завідувач дитсадком «Ромашка».

В іншому крилі дитсадка зараз тривають ремонтні роботи. У вересні 2015 року там планується відкрити ще чотири нові групи. Буде молодша, середня, старша і група раннього віку. За словами Ірини Стрипи, у них є велика потреба, оскільки дуже багато дітей ще з 2013 року перебувають на обліку дитсадка.

«Цей заклад буде одним з найкращих в Івано-Франківську. Тут створені всі умови для того, щоби діти могли вчитися і розвиватися. Тут гарний педагогічний колектив. Сьогодні відкриваємо вже п’яту групу дитсадка. Це – насамперед, радість батьків, які живуть поруч з цим закладом», – розповів Михайло Верес , заступник міського голови.

Він додав, що цього року планують відкрити дитсадок у Пасічній на 190 місць. Далі – в селі Вовчинці і в Хриплині. Якщо все вдасться реалізував, то на 95% буде вирішена проблема з охоплення дітей дошкільною освітою.

«Планується, що до 1 квітня будуть завершені опоряджувальні роботи і в іншій частині цього дитсадочка. Вірю, що у вересні він буде повністю відкритим. Окрім того, за ініціативи фракції «Свобода» у міській раді, закладені кошти на будівництво і відкриття дитсадків у селі Угорники,Хриплин. У мікрорайоні Пасічна планується відкрити садок з 1 вересня у співпраці з підприємствами. А також повернутий у власність громади дитячий садочок на вулиці Хоткевича 11, а. Тобто сьогодні є комплексне бачення того, як вирішити проблему з дитячими садочками», – розповів народний депутат VII скликання Руслан Марцінків.