У Долині у закинутому приміщенні виявили підлітків з марихуаною (ФОТО)

Автор: Турій Роман

27 Кві, 2021 16:25

У Долині у закинутому приміщенні виявили підлітків з марихуаною (ФОТО)
Поліцейськими офіцерами громади Долинської ТГ, спільно з працівниками Сектору оеративного реагування ДМР, у одній із закинутих будівель колишньої солеварні виявили неповнолітніх осіб, які мали при собі поліетиленовий пакет з подрібненою речовиною рослинного походження, візуально схожою на суміш подрібнених частин рослини коноплі.

Під час освідування неповнолітніх осіб в КНП “Долинська багатопрофільна лікарня”, тест виявив позитивні результати, що засвідчує факт вживання марихуани.
Дана подія зареєстрована у відділенні поліції Долини, вилучена речовина направлена на експертизу.
Поліцейські офіцери громади вкотре нагадують про те, що вживання марихуани, як легкого наркотичного засобу, як і вживання більш важких наркотичних засобів та речовин – це перший крок до виникнення наркотичної залежності”, – йдеться на сторінці мерії Долини у Фейсбуці, пише “Галка”. 
Поліцейські офіцери Долинської ТГ націлюють батьків спостерігати за зміною поведінки своїх дітей, їхніх психічних та емоційних станів, безпричинні зміни настрою, млявість, дратівливість, агресивність, апатія, до того, що раніше викликало інтерес. При виявленні таких станів просять повідомляти офіцерів громади, або відповідні служби для надання негайної допомоги.
Для інформації:
Наркоманія (від греч. narke – заціпеніння і манія) – хвороба, що характеризується непереборним потягом до наркотиків. У малих дозах вона викликає ейфорію, у великих – оглушення, наркотичний сон.
Систематичне вживання наркотику, як правило, викликає потребу у збільшенні доз. При наркотичній залежності вражаються внутрішні органи, виникають неврологічні і психічні розлади, розвивається соціальна деградація.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...