У Долинській громаді оцифрували пам’ятки та створили віртуальний 3D-тур

Автор: Костинюк Олександр

21 Nov, 2021 13:27

У Долинській громаді оцифрували пам’ятки та створили віртуальний 3D-тур

Віртуальна панорама пропонує вирушити у віртуальну подорож туристично-екскурсійними об’єктами та екологічним маршрутом Долинської громади.

У такий спосіб у громаді хочуть привернути увагу туристів, адже завдяки віртуальній екскурсії Долинську громаду можна роздивитися, як на долоні.

Щоб віртуально зазирнути у найкрасивіші куточки громади – перейдіть за посиланням.

«3D-тур створено в рамках реалізації проєкту «Створення системи комплексних заходів для розвитку туризму у Долинській ОТГ», який впродовж 2021 року реалізовує відділ інвестицій і туризму», – інформують фахівці відділу Долинської міської ради.

Довідково. Віртуальний тур —  це тривимірне панорамне зображення пам’яток міста з ефектом присутності. Для цього було зроблено безліч фотографій приміщень, а ще –  аерозйомку. Вони були поєднані в одне ціле завдяки спеціальній програмі. Це дало змогу користувачам туру поглянути на місто та громаду з висоти пташиного польоту або роздивитися деталі історичних будівель.

Долинська ТГ має високий потенціал для розвитку туризму, отож тут і надалі працюють над створенням нових інструментів, котрі допоможуть зацікавити туристів. Сучасні технології надають багато можливостей, тому відділ інвестицій та туризму їх використовує для промоції туристичного потенціалу.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry