У Донецькій області почалася антитерористична операція

Автор: Людмила Баран

15 Apr, 2014 11:56

Поділитись публікацією
У Донецькій області почалася антитерористична операція

Першочергове завдання розробленого плану – уникнути жертв серед мирного населення.

Про це у своєму Facebook написав керівник Центру військово-політичних досліджень, представник групи “Інформаційний опір” Дмитро Тимчук.

“У районі проведення операції з учорашнього вечора працює керівництво АТО. Визначено першочергові цілі операції, розроблено і почав реалізовуватися план її проведення. При розробці плану було поставлено першочергове завдання – уникнути жертв серед мирного населення. Хоча, враховуючи широке залучення до акцій сепаратистів місцевого населення (“ідейних” і “куплених”), таких гарантій дати неможливо”, – написав Тимчук.

За даними групи “Інформаційний опір”, лідери сепаратистів отримали від своїх російських координаторів орієнтацію на повторення “донецького” сценарію у сусідніх регіонах.

“Вже зараз відзначають спроби проникнення груп екстремістів з Донецької у сусідні області. Ці спроби виявляються місцевими правоохоронцями та силами місцевої самооборони”, – додав Тимчук.

У прикордонних регіонах України, за словами Тимчука, посилено режим охорони державного кордону з Росією.

“Тут же частинами і підрозділами Збройних сил України вибудувано смугу оборони, виконано завдання її інженерного забезпечення, створено ешелоновану систему протиповітряної оборони”, – Дмитро Тимчук.

Він також повідомив, що частини Збройних сил України приведено в повну бойову готовність.