У дощ, сніг та застуджена: для чого юна франківка щодня бігає (ФОТО, ВІДЕО)

Автор: Єва Жасминова

20 Тра, 2020 17:30

У дощ, сніг та застуджена: для чого юна франківка щодня бігає (ФОТО, ВІДЕО)

Про те, як полюбити біг, розповіла франківка Марія Лисаник. Наша героїня бере участь у челленджі, умовою якого є бігати щодня впродовж року, незалежно від місця знаходження, погодних умов і часу доби. Чи дотрималась вона цих умов, скільки кілометрів набігала, і  які перешкоди зустрічала на своєму шляху читайте на OGOGO!


Марії Лисаник 21 рік, дівчина після профільного навчання працює адміністраторкою готелю в Буковелі. Окрім бігу, дуже любить танцювати.
Бігати дівчина почала 3 червня 2019 року. Каже, на це її надихнув брат, котрий бігає уже понад три роки.
“Мій старший брат не пропустив жодної пробіжки. Мені стало цікаво, чи я б змогла пробігти хоч один рік, і 3 червня я поставила собі ціль – за 365 днів не пропустити жодної пробіжки”,- каже Марія.

Зараз разом із братом бігаю рідко. Хоч ми разом працюємо в одному готелі, але бігаємо окремо, тому що я біжу, коли у мене є вільні пів годинки, і він собі біжить, коли у нього  з’являється вільний час.

 

Я насправді не могла собі такого уявити. Як бігати в сніг? Дощі? День народження, Новий рік, різні свята – коли ти відпочиваєш і тобі хочеться тільки наїстись і відпочити.  Але коли ти ХОЧЕШ бігати, ти ні на що не зважаєш – ні на погоду, ні на стан свого здоров‘я. Я бігала взимку з температурою, мені було все одно, що я п‘ю антибіотики. Я розуміла, що у мене є ціль, і я обов‘язково повинна дойти до кінця. Так я хочу з усім, не тільки з бігом.

Біг показав мені, що якщо ти справді чогось дуже захочеш ти це зробиш.

Мене бісять тупі відмазки (погода не така, немає в чому бігати, немає бажання, настрою, і так далі).  Я доказала багатьом, що можливо бігати у будь-яку погоду, і у будь-якому взутті.

 – Де бігаєте? Чи принциповим є місце?
-Абсолютно немає різниці де бігати, в Буковелі просто біжу по тротуарах, а в Івано Франківську інколи біжу на озеро, а інколи теж просто по тротуарах. Завжди слухаю музику, і щось собі уявляю гарне, щоб не думати про біг і те, що мені тяжко.
-Чи брали участь у марафонах чи півмарафонах?
– Два рази брала участь у півмарафоні (21км). Перший півмарафон у 2018 році, бігти було не тяжко, але коли прибігла, то на наступний день не могла ходити. Другий півмарафон був у 2019 році. Я вже краще підготувалася, і пробігла легко.
Більше читай на OGOGO!

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

  • like 1
  • exciting 1
  • like
  • exciting
2
Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...