У “ДТЕК” відреагували на відкриття справи АМКУ проти “Західенерго”

Автор: Костинюк Олександр

05 Жов, 2019 18:21

У “ДТЕК” відреагували на відкриття справи АМКУ проти “Західенерго”

Компанія “ДТЕК” вважає необґрунтованими звинувачення Антимонопольного комітету щодо порушення ПАТ “ДТЕК Західенерго” законодавства про економічну конкуренцію.

Про це заявляє прес-служба компанії, передає “Інтерфакс-Україна”.

Нагадаємо, Антимонопольний комітет розпочав розгляд справи за ознаками порушення ПАТ “ДТЕК Західенерго” законодавства про захист економічної конкуренції.

У “ДТЕК” заявляють, що відкриття ринку відбулося з рядом обмежень: збереглося адміністративне втручання у вигляді державного регулювання цін на біржових сегментах ринку, встановлено штучний розподіл ринку, відсутній повноцінний балансуючий ринок і ринок допоміжних послуг.

“Все це є штучним адміністративним втручанням в конкуренцію на ринку. Ці обмежувальні чинники впливають і на зону Бурштинського енергоострову, який де-факто є частиною єдиної європейської енергосистеми”, – зазначають у компанії.

У “ДТЕК” додають, що можливості імпорту електроенергії в зоні “Бурштинського енергоострова” нічим не обмежені за умови забезпечення державою реальних ринкових умов роботи, пише ЕП.

“ДТЕК буде максимально сприяти розслідуванню Антимонопольного комітету. Ми впевнені, що його результати стануть підставою для рекомендацій державним регуляторним органам і органам виконавчої та законодавчої влади про реалізацію взятих на себе зобов’язань і завершення реформи ринку електроенергії, зняття адміністративних перешкод для розвитку конкуренції на ньому”, – заявили в компанії.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...