У двох франківських школах виявили кишкову паличку

Автор: Борис Марія

18 Кві, 2018 12:02

Поділитись публікацією
У двох франківських школах виявили кишкову паличку

Директор департаменту освіти та науки Ігор Смаль повідомив, що причин для паніки щодо якості харчування в місцевих школах немає.

Читайте також: Сотня добровольців з Прикарпаття облаштовують на Донеччині оборонні споруди (ФОТО)

Результати лабораторних досліджень харчування у ЗОШ №12 та №13 – в межах норми. Про суттєве порушення санітарних норм чи загрозу здоров’ю учнів не йдеться, інформують на сайті МВК.

«Насправді результати лабораторних досліджень чітко демонструють, що показники – в межах норми. Проби сніданків та обідів відповідають допустимим показникам. А гучні та скандальні заяви – не що інше, як спосіб створити своєрідне шоу», – пояснив Ігор Смаль.

Як повідомили в управлінні Держпродспоживслужби, харчові проби, згідно з лабораторними аналізами – у межах норми. Будь-якої загрози здоров’ю дітей на разі немає.

«Проби зразків їжі та води – у нормі. Бактерії групи кишкової палички виявлені в одиничному випадку зі змиву ваги та кухонного столу у ЗОШ №12 та 13. Її присутність могла бути навіть зумовлена тим, що не ретельно промили кухонну вагу чи прибрали стіл. Насправді причин для занепокоєння я не бачу. Ми зі свого боку рекомендували працівникам кухні в цих школах провести ретельніше прибирання та провести миття посуду, приладів та меблів у харчоблоках», – прокоментувала начальник управління Держпродспоживслужби в ІваноФранківську Ірина Онищук.

Як повідомили в департаменті освіти, навчальний процес в школах продовжується, діти харчуються у звичному режимі.

 

_Результати харчових проб в школах – в нормі_ Ігор Смаль про харчування в ЗОШ 12 та 13

 

_Результати харчових проб в школах – в нормі_ Ігор Смаль про харчування в ЗОШ 12 та 13