У двох громадах Прикарпаття хочуть посилити карантинні обмеження

Автор: Зелінська Таня

11 Jan, 2022 15:40

У двох громадах Прикарпаття хочуть посилити карантинні обмеження

На розгляд комісії ТЕБ та НС внесено Подання про введення додаткових протиепідемічних заходів на території двох територіальних громад області.

Про це 11 січня під час чергової селекторної наради голови облдержадміністрації повідомив генеральний директор ДУ «Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ», головний державний санітарний лікар області Руслан Савчук.

За його словами, протягом першого тижня 2022 року спостерігається ріст захворюваності, інформує “Галка” з посиланням на Івано-Франківський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ.

“Зростання захворюваності на COVID-19 фіксується в п’яти районах нашої області, винятком є Верховинський район. Таким чином зростання захворюваності становить: Івано-Франківський район 27,1%, Надвірнянський район – 21,7%, Косівський район -22%, Коломийський-71%, Калуський-71%”,- каже Руслан Савчук

Крім того, головний державний санітарний лікар області Руслан Савчук зазначає, що найбільший ріст захворюваності спостерігається у двох територіальних громадах області, Долинській та Коломийській.

«Спостерігаючи за ситуацією з COVID-19 в області зафіксовано, що в Коломийській та Долинській ОТГ фіксується ріст захворюваності серед населення. Сьогодні мною, як головним державним санітарним лікарем області, внесено Подання щодо можливості розгляду на комісії ТЕБ та НС введення додаткових протиепідемічних заходів на території цих двох територіальних громад з метою локалізації поширення вірусу»,- говорить головний державний санітарний лікар області

Головний державний санітарний лікар області Руслан Савчук, вкотре закликає всіх краян дотримуватися всіх карантинних обмежень, берегти своє здоров‘я та здоров‘я своїх близьких, адже COVID-19 продовжує активно циркулювати на території області та країни зокрема.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry