У дитячій поліклініці в Калуші вперше відкрили денний стаціонар (ФОТО, ВІДЕО)

Автор: Застава Максим

28 Dec, 2021 20:53

У дитячій поліклініці в Калуші вперше відкрили денний стаціонар (ФОТО, ВІДЕО)

У дитячій поліклініці Калуша днями відкрили денний стаціонар та облаштували зали із тренажерами.

Читайте також: "Місто від народження було зіркою". Польські та українські історики говорять у Франківську про Станіславів, якого нема (ФОТО)

Тепер тут є сучасні фізіотерапевтичні кабінети, зал лікувальної фізкультури та фізичної реабілітації, інформують “Вікна”.

За словами директора Калуського міського центру первинної медико-санітарної допомоги Михайла Гаврилишина, загальна вартість оновлень склала близько 3,5 млн гривень, враховуючи витрати на дах, ремонт, встановлення системи вентиляції, меблювання тощо.

“Нашому обладнанню тепер можуть позаздрити сучасні фітнес-зали”, — додав Гаврилишин.

Новітню техніку закупили для кабінету фізіотерапії, у якому планують використовувати методики лікування грязями та парафінотерапією. Зараз тут уже є, зокрема, сучасний УВЧ-апарат, прилад для ультразвукової терапії. Окрім того, облаштовано кабінет електролікування, світлолікування та інгаляторій, йдеться у сюжеті КМТ.

Відтак у поліклініці відремонтовано всі чотири поверхи. Залишилося довести до ладу сходові клітки, а надалі встановити модульну котельню та сонячні батареї, які зроблять лікувальну установу ще й енергоощадною.

На етапі експертизи, додає Михайло Гаврилишин, перебуває документація та встановлення спеціального обладнання, яке зробить навіть верхні поверхи дитячої поліклініки доступними та для пацієнтів з інвалідністю.

Ще одна хороша новація — зали з тренажерами зі лікувальною метою незабаром зможуть використовувати не лише діти, а і дорослі.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry