У Фінляндії проходить Чемпіонат світу з болотного футболу

Автор: Турій Роман

18 Лип, 2014 16:04

Поділитись публікацією
У Фінляндії проходить Чемпіонат світу з болотного футболу

18-19 липня  унікальний чемпіонат Swamp Soccer відбудеться в Хюрюнсалмі, Фінляндія. Команди учасники будуть боротися за звання чемпіона світу з болотного футболу.

 Чемпіонат світу з футболу у багнюці проходить з 2000 року, і кількість учасників зростає з кожним роком. За десять років конкурентів стало значно більше, і тепер за титул чемпіона борються команди з Фінляндії, Великобританії, Нідерландів, Швеції, Росії, Шотландії та Ірландіі.

Гра ця нагадує звичайний футбол, тільки проводиться він не просто в грязі, а в справжній болотній рідині або  в глиняному бруді.

   swamp14-900x600

Кожна команда складається з шести гравців,  одним з учасників команди є жінка, яка зобов’язана провести на брудному полі весь час протягом матчу.swamp06-900x597

Розміри ігрового поля 25 м в довжину і 15 метрів завширшки. Ніяких аутів і штрафних ліній, звичайно, в такій грі немає, тому що нема на чому їх малювати. А от  заміну гравця можна робити скільки завгодно. Гра триває 30 хвилин, з 6-хвилинною перервою.

Це захоплююче видовище привертає увагу багатьох людей. Тому на змаганнях мають бути присутніми близько 30-ти тисяч відвідувачів.