У Франківськ привезли найкращі світлини найбільшого міжнародного конкурсу (ФОТО)

Автор: Турій Роман

20 Лют, 2020 19:26

У Франківськ привезли найкращі світлини найбільшого міжнародного конкурсу (ФОТО)

В Івано-Франківській обласній філармонії імені Іри Маланюк відкрили фотовиставку найкращих світлин української частини «Вікі любить пам’ятки 2019».

Це — найбільший у світі міжнародний фотоконкурс, інформує “Галка”.

Відвідувачам показали ТОП-10 фотографій-переможців минулорічного конкурсу «Вікі любить пам’ятки», а також по 7 світлин, що перемогли у спецномінаціях «Єврейська спадщина» та «Млини». Вхід вільний для всіх охочих. Виставка триватиме до 5 березня.

Фотовиставка «Вікі любить пам’ятки» в Івано-Франківську проходитиме за підтримки Івано-Франківської обласної організації УТОПІК (Українське товариство охорони пам’яток і культури).

Відразу після відкриття фотовиставки розпочався концерт музичного колективу «Львівське фортепіанне тріо» Львівської національної філармонії.

Конкурс «Вікі любить пам’ятки» проходив протягом вересня 2019 року. За цей період учасники завантажили понад 31 тисячу світлин, на яких зображено понад 11 тисяч пам’яток культурної спадщини. У спецномінації «Єврейська спадщина» взяли участь понад 60 конкурсантів, що завантажили понад 1200 світлин більше ніж 350 об’єктів. У дебютній спецномінації «Млини» 60 учасників подали на конкурс 851 фотографію 184 млинів. У 2020 році конкурс також пройде у вересні.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...