У Франківськ приїхали «сепаратисти» з Вінниці

Автор: Турій Роман

19 Apr, 2014 17:02

Поділитись публікацією
У Франківськ приїхали «сепаратисти» з Вінниці

Сьогодні в центрі Івано-Франківська представники ГО «Спільними зусиллями» та самооборони виявили кілька підозрілих автомобілів із вінницькими номерами, в середині яких знаходились хлопці спортивної статури.

Читайте також: На сесію міської ради принесли шмат дороги та спійману "асфальтну чупакабру" (ФОТО)

За словами Віталія Мерінова, голови ГО «Спільними зусиллями» на місце події одразу виїхали й інші представники організації, окрім того, про подію повідомили і представників правоохоронних органів.

Мерінов говорить про те, що хлопці, яких він називає сепаратистами, повідомили, що мали намір «взяти штурмом приміщення із продажу золотих виробів». Вони начебто приїхали «розібратися» із власницею крамниці, котра «давно не платить гроші», очевидно, за оренду приміщення.

Проте голова ГО «Спільними зусиллями» вважає, що мова йде не про бандитські «розбірки», а про спробу провокації.

«У переддень Пасхи навіть бандити на виконують таке, є якась святість», – сказав Мерінов.

За його словами, не відкритою ще залишається одна із машин, на якій приїхали сепаратисти. Очевидці говорять про те, що начебто в салоні авто знаходиться форма працівників правоохоронних органів, ймовірно форма «Беркуту» та балаклави.

Нагадаємо, нещодавно народний депутат Геннадій Москаль заявляв, що найближчим часом в Івано-Франківській, Львівській та Тернопільській області російськими спецслужбами можуть бути організовані провокації.