У Франківська буде новий порядок розміщення зовнішньої реклами

Автор: Людмила Баран

28 Бер, 2017 16:52

У Франківська буде новий порядок розміщення зовнішньої реклами

У міськвиконкомі 28 березня влаштували круглий стіл щодо порядку розміщення зовнішньої реклами в Івано-Франківську.

Читайте також: Став відомий остаточний перелік кандидатів у парламент від Івано-Франківська

Заступниця директора департаменту архітектури Світлана Лосюк зауважила, що цей круглий стіл є першим кроком до запровадження нової політики розміщення зовнішньої реклами в місті.

За її словами, основна мета зібрання – визначити коло найбільш гострих  питань, що стосується зовнішньої реклами в місті.

«Ми вислухаємо вас, а потім ці питання будуть вирішуватися  у робочій групі», – зазначила Лосюк.

Вона перелічила аспекти цієї теми: безпека рекламних конструкцій, охорона культурної спадщини та надходження  коштів до міського бюджету. Лосюк повідомила, що у казну надходять понад 2 мільйони гривень на рік від встановлення зовнішньої реклами. У місті є більше п’ятисот рекламних конструкцій.

Чиновниця розповіла, що після круглого столу працюватиме група, яка розроблятиме зміни до Порядку розміщення зовнішньої реклами. У робочу групу увійдуть юристи, громадські активісти, патрульні поліціянти, інспектори з благоустрою, уповноважені із захисту культурної спадщини, підприємці тощо.

Їхні напрацювання винесуть на громадське обговорення. А кінцевим етапом стане затвердження виконавчим комітетом змін до чинного Порядку розміщення зовнішньої реклами в Івано-Франківську.

Сергій Чирва, громадський активіст, у своєму виступі сказав, що місто має бути елегантним, має бути порядок. «Наше місто перетворилося у суцільний безлад. Реклама, банери закривають дорожні знаки, пам’ятники», – сказав він.

Андріан Волгін, депутат міськради, заявив, що треба заборонити встановлення наметів політичних сил та громадських організацій у центральній частині міста, бо  це перетворює середмістя на базар, на якому роздають непотрібну макулатуру.

Ольга Бачинська, голова правління ГО «Асоціація сприяння ОСББ» сказала, що в міста має бути комплексна схема розміщення рекламних конструкцій. На її думку, варто забрати рекламні оголошення з громадського транспорту, залишити там хіба що соціальну рекламу. Також потрібен механізм, як співвласникам житлових будівель отримувати кошти від розміщення на них банерів, які б ішли на ремонт.

Депутат міськради Віталій Мерінов заявив, що треба навести лад із звукової реклами. Він розповів, що біля церкви на Майзлях реклама, яка лунає із зупинки заважає молитися і проводити богослужіння.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...