У франківських маршрутках нічого не змінилося, крім ціни

Автор: Людмила Баран

02 Jul, 2014 19:24

У франківських маршрутках нічого не змінилося, крім ціни

З 1 липня вступили в дію нові тарифи  у громадському транспорті міста. Вже два дні люди їздять за новою ціною – 2, 75 грн.  

Зміни введені рішенням виконавчого комітету міської ради від 4 червня “Про тарифи на проїзд у міському пасажирському транспорті загального користування”.

Цей документ також передбачає, що в маршрутках з 1 вересня мають з’явитися прилади GPS-моніторингу та два відео реєстратори (один з фіксацією на салон, другий – з фіксацією руху по дорозі). Крім того, до осені мають впровадити систему обов’язкового обілечування пасажирів та обладнати автобуси іменними пристроями компостування квитків.

У документі йдеться: “Департаменту комунального господарства, транспорту і зв’язку забезпечити виконання побажань мешканців, висловлених під час громадського обговорення проекту даного рішення”. На громадських слуханнях люди вимагали від перевізників забезпечити належну якість обслуговування: чистоту салонів маршруток, ввічливість та охайний вигляд водіїв, дотримання графіку руху тощо.

Однак, за спостереженнями www.galka.if.ua,  здійснення цих вимог поки що у майбутньому. Люди на зупинках стверджують, що не помітили ніяких позитивних змін. “Як було брудно, так і є”, – говорить один із пасажирів.

Перевізники попереджали, що не матимуть копійок, аби давати решту. Декотрі пасажири самі говорять, що треба було ввести одразу 3 гривні, бо з копійками незручно. В автобусі водій навіть дав кореспонденту www.galka.if.ua 50 копійок решти з трьох гривень.

Ймовірно, двох днів перевезень  за новим тарифом підприємцям недостатньо, аби покращити фінансове становище і виправити недоліки.  Можна припустити, що для поліпшення громадських перевезень в Івано-Франківську потрібні спільні зусилля: міської влади, яка відповідальна за стан  доріг, перевізників, обов’язок яких дбати за належний стан автобусів, водіїв, що повинні дотримуватися безпеки руху, пасажирів, яким слід перестати розкидати сміття.

Фото Юрій Гриньків\www.galka.if.ua

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry