У франківській поліклініці №4 оновили гінекологічний кабінет (ФОТО)

Автор: Іра Блаженко

18 Кві, 2024 16:45

Поділитись публікацією
У франківській поліклініці №4 оновили гінекологічний кабінет (ФОТО)

У міській поліклініці №4, що на вулиці Вовчинецькій в Івано-Франківську, відкрили новий гінекологічний кабінет.

Про це пише “Галка” з посиланням на сайт міського голови.

Тут надаватимуть медичні послуги жінкам та вагітним, які проживають у мікрорайоні, або тим, які хочуть бути на обліку в лікарки саме цієї поліклініки. Дотепер жінці сюди можна було потрапити на профілактичний огляд до акушерки. У невеликому приміщенні для повноцінного прийому бракувало необхідної апаратури. Новий кабінет укомплектований усім необхідним, окрім того, сюди купили інклюзивне крісло для огляду жінок з інвалідністю.

“Ми ідемо до інклюзії, тобто це крісло розраховане на осіб жіночої статі з різними видами інвалідності, тому що є такі стани, при яких жінці абсолютно не можливо провести в загальних умовах огляд. Тому почали ми з цих крісел і станом на зараз плануємо оновити всі гінекологічні кабінети в наших поліклініках. В цьому закладі гінеколог веде вагітних жінок. Тут оновили офісні меблі і для якісно огляду докупили обладнання, за допомогою якого можна відслідковувати серцебиття плоду”, – розповідає директорка КНП “Центр первинної медичної і консультативно-діагностичної допомоги” Ольга Савчук.
 
Вестиме вагітність жінок лікарка-гінекологиня Емілія Джогал. Каже, з новою технічною базою це буде не складно і досить якісно. Окрім загального здоров’я жінки тут медики визначать і внутрішній стан плоду. Для такої діагностики в поліклініку закупили новий апарат. 

“В нас з’явився кардіотокограф, за допомогою якого ми можемо визначити внутрішній стан плоду. Він дозволяє нам вимірювати серцебиття плоду, тонус матки і рухи плоду. За допомогою цього ми можемо визначити, чи жінці потрібна госпіталізація, чи ми можемо її спостерігати у наших умовах. Так само вагітні жінки можуть здавати повний перелік аналізів у нас, це є безкоштовно по електронному направленню”, – розповідає лікарка акушерка-гінекологиня «Міської поліклініки №4» Емілія Джогал.
 
 

Читайте також: Проїзд комунальним транспортом подорожчає не раніше першого липня, — Марцінків