У франківській школі занедбану актову залу капітально відремонтували (ФОТО)

Автор: Застава Максим

14 May, 2019 20:40

У франківській школі занедбану актову залу капітально відремонтували (ФОТО)

В одній з найбільших шкіл міста – ЗОШ №18, що в Пасічній – відкрили капітально відремонтовану актову залу.

Читайте також: Мародерство на бюджеті: кращі кейси серпня від команди Марцінківа

Фінансування – з обласного бюджету, але місто теж зробило свій внесок – закупило нові стільці, йдеться на офіційному сайті очільника міста Руслана Марцінківа.

Директор школи Дмитро Чміль розповів, що заклад має поважний вік – 37 років. І за цей час актова зала не ремонтувалась, тому необхідність таких змін не викликала сумнівів.

“Цього свята не було б, якби не депутат обласної ради Ігор Дебенко. Він постійно підтримує наш заклад. Думаю, що тепер ця зала стане місцем проведення не тільки розважальних заходів, а й різних громадських зустрічей”, – зауважив він.

На урочисте відкриття запросили представників обласної та міської рад.

“За останні 3 роки з обласного бюджету Пасічна отримала 4 млн. грн., з них 18-а школа – понад 1 млн. 200 тис. Ця зала вартувала близько 700 тис. грн.”, – зазначив голова облради Олександр Сич.

Руслан Марцінків наголосив, цьогоріч бюджет освітньої галузі міста становись близько 780 млн. грн., з них лише 360 млн. – державна субвенція

“Решту місто має тягнути самотужки, отож, підтримка області дуже потрібна. Не кожен мікрорайон може потішитись такою гарною співпрацею депутатів різних рівнів. До того ж і сам директор дбає, аби школа ставала щороку кращою”, – підсумував Марцінків.

Від громади Франківська він презентував школі сертифікат на купівлю комп’ютерної техніки.

Теги:
Сич
Марцінків
Чміль
Дебенко