У Франківській центральній лікарні відремонтувати ще одне відділення (ФОТО)

Автор: Дубінець Вікторія

05 Гру, 2016 13:25

Поділитись публікацією
У Франківській центральній лікарні відремонтувати ще одне відділення (ФОТО)

Сьогодні, 5 грудня, в Івано-Франківській центральній міській клінічній лікарні відкрили реконструйоване терапевтичне відділення.

Читайте також: Петиція щодо зеленої зони озера: у мерії відповіли, що на слухання щодо забудови громада не приходила

Синьо-жовту стрічку, замість традиційної червоної, перерізали міський голова Руслан Марцінків та завідувачка відділення Зіновія Зозуляк. Традиційно, священнослужитель освятив оновлене відділення.

Як розповів головний лікар ЦМКЛ Тарас Масляк, ремонт тривав близько року. 80% грошей на реконструкцію виділили з міського бюджету, решта – позабюджетні кошти.

Зокрема, у відділенні замінили старий паркет на плитку, для кожної палати встановили окремий санвузол та зробили євроремонт. Також закупили 17 ліжок, тумбочок та матраців. На запитання, скільки на це все пішло грошей, головний лікар з посмішкою відповів, що дуже багато.

“Міська влада робить все, щоб франківські пацієнти отримували допомогу належним чином. Цьогоріч фінансування міських закладів охорони здоров’я збільшили на 80%: це кошти на капремонти та нове обладнання”, – зауважив очільник Франківська Руслан Марцінків.

“Однак нам здається, що фінансування збільшилося на всі 120%”, – підкреслив Тарас Масляк.

Всього у терапевтичному відділенні є понад 70 місць, і вже з завтрашнього дня пацієнти зможуть лікуватися в комфортних умовах.

Варто зазначити, що за 25 років існування терапевтичного відділення – це перший капітальний ремонт, інформує “Галка”.

“Це радість не тільки для хворих, а й для медичного персоналу. Дуже тішить, що ми працюватимемо в сучасних умовах і з новим обладнанням”, – розповіла завідувачка відділення Зіновія Зозуляк.

Всього у ЦМКЛ вже відремонтували 9 відділень, на черзі ще 3.