У Франківської влади можуть забрати балансоутримання старих мостів через Бистрицю

Автор: Вадим Войтик

30 Лип, 2023 12:01

Поділитись публікацією
У Франківської влади можуть забрати балансоутримання старих мостів через Бистрицю

Комісія з перевірки мостів в Україні ініціюватиме передачу мостів від місцевих влад до обласних влад чи Агентства відновлення, у разі, якщо такі мости знаходяться на дорогах державного значення.

Про це повідомляє Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України.

“Насамперед ми ініціюватимемо передання функцій замовника чи балансоутримувача мостів від місцевої влади до обласної чи Агентства відновлення для об’єктів, що розташовані на дорогах державного значення”, – повідомив Кубраков під час засідання в четвер, на якому було презентовано результати роботи комісії.

Він наголосив, що абсолютно неефективно й навіть небезпечно, коли міст через дорогу державного призначення належить громаді, яка не може його обслуговувати належним чином або навіть не знає, що це потрібно робити системно.

Як повідомляв Руслан Марцінків, у 2021 році, згідно технічної документації, завершився строк експлуатації мосту в мікрорайон Пасічна, що по вулиці Галицькій в Івано-Франківську. Також поганий стан у моста по вул. Тисменицькій. Ще у 2019 році мерія обіцяла замовити проєктно-технічну документацію на капітальний ремонт споруд, але стан виконання цієї обіцянки – невідомий.