У франківському дитсадку влаштували концерт та похвалилися новими вікнами (ФОТО)

Автор: Борис Марія

01 Jun, 2016 16:45

Поділитись публікацією
У франківському дитсадку влаштували концерт та похвалилися новими вікнами (ФОТО)

Сьогодні, 1 червня, у дитячому садочку №27 “Карпатська казка” відбувся концерт присвячений Міжнародному дню захисту дітей.

Читайте також: Івано-Франківські депутати закликали колег з Києва тримати "духовні скріпи"

На захід завітала секретар міської ради Оксана Савчук. Вона привітала вихователів та вихованців закладу із святом та побажала багато посмішок та добра.

Скориставшись можливістю, батьки та працівники дитячого садочку прозвітували про реалізацію проекту, який виграли під час проведення конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування та громадянського суспільства 2016 року.

Голова піклувальної ради, мама трьох дітей Лілія Космина зазначила, що садок виграв 30 тисяч гривень, ще більше 5 тисяч доклали батьки.

“За ці кошти замінили вікна у спортивному та музичному залах, оскільки взимку дуже холодно. Тут займаються дітки, проводять різні свята”, – прокоментувала вона.

Завідувачка закладу Галина Близнюк повідомила, що 9 груп облаштували, треба ще 5. Вона відзначила, що покращення відбуваються завдяки активним батькам.

Оксана Савчук зазначила, що конкурс проектів місцевого самоврядування міська рада запровадила у 2011 році. Він передбачає співфінансування батьків та міської влади. У березні визначили переможців. Більше 60% проектів вже впроваджені.

“Треба робити так, щоб малечі було комфортно перебувати у освітньому закладі”, – зазначила “свободівка”.

Тим часом дітки танцювали та співали. Свято вдалося.