У франківському медуніверситеті створять комплекс для підготовки фізичних терапевтів (ФОТО)

Автор: Застава Максим

25 Nov, 2021 08:51

Поділитись публікацією
У франківському медуніверситеті створять комплекс для підготовки фізичних терапевтів (ФОТО)

Невдовзі почнеться створення нового навчального комплексу для кафедри фізичної реабілітації, ерготерапії з курсом фізичного виховання.

Читайте також: У Франківську вакцинувалися ректор та 160 викладачів медуніверситету і заохочують робити це інших (ФОТО)

Як зазначають в ІФНМУ, днями в гуртожитках №1 і №2 почнеться капітальний ремонт і облаштування нових навчальних кімнат для кафедри фізичної реабілітації, ерготерапії з курсом фізичного виховання.

Об’єкт оглянули ректор університету Микола Рожко, завідувач кафедри Ігор Чурпій, працівники господарського відділу, завідувачі цих гуртожитків.

«Проєктом враховано усі сучасні тенденції та вимоги для навчання студентів. Завдяки адміністрації університету наша кафедра має навчально-практичний центр, який наповнений великою кількістю обладнання, але він для нас вже дещо затісний. А після завершення ремонту і переїзду в нові приміщення центр отримає більше площі, розшириться, стане зручнішим, і в перспективі ми плануємо, що тут відбуватиметься також об’єктивний структурований клінічний іспит (ОСКІ) для студентів цієї спеціальності», – каже Чупрій.

«Тут є величезний обсяг роботи, але маємо рухатися вперед і розвиватися. Усе, що ми робимо в університеті, робиться в першу чергу для наших студентів. Хочемо, аби вони мали ще кращі та комфортніші умови для навчання з усім обладнанням, котре необхідне для відпрацювання тих навичок, які знадобляться їм в професійній діяльності», – ділиться Рожко.

Нагадаємо, спеціальність 227 «Фізична терапія, ерготерапія» в університеті відкрили чотири роки тому. Влітку цього року відбувся перший випуск бакалаврів цього фаху.

“Ці спеціалісти є дуже потрібними в Україні. Чимало лікувальних закладів відкривають відділення реабілітації й з нетерпінням чекають співробітників. Не дивно, що студентів, котрі бажають здобути цей фах, теж стає більше. Так, наприклад, якщо першими випускниками ерготерапевтами були 31 студент, то зараз на першому курсі цієї спеціальності навчаються вже 83 студенти”, – ділять в ІФНМУ.