У франківському пологовому закривають відділення для “ковідних” хворих, бо їх вже менше

Автор: Турій Роман

30 Nov, 2021 10:12

У франківському пологовому закривають відділення для “ковідних” хворих, бо їх вже менше

З міського перинатального центру на вулиці Чорновола сьогодні у ЦМКЛ на Мазепи переведуть чотирьох пацієнтів. 

Читайте також: Оксана Савчук хоче на десять років усунути від влади членів антиукраїнських партій. Порошенка також

Після цього пологовий зможе відновити свою звичну роботу. Про це на оперативній нараді в мерії вранці 30 листопада заявила начальниця міського управління охорони здоров’я Марія Бойко.

За її словами, у Міській клінічній лікарні №1 на Матейки перебуває 128 пацієнтів, у Центральній міській клінічній лікарні на Мазепи – 176. У реанімаціях обох закладів є 18 хворих, з них 9 – на “сіпапах”, на ШВЛ – жодного.

Бойко наголосила, що ситуація з поширенням коронавірусу в місті і громаді стабілізується, пише “Галка”.

Головний санітарний лікар Руслан Савчук на брифінгу 30 листопада відмітив, що в області спостерігається зниження кількості нових випадків COVID-19, на 30-50% в порівнянні з минулим тижнем. Але рівень госпіталізації все ще високий. Через це область залишається у червоній зоні.

“Ми надалі тримаємося вище по рівню госпіталізації. Допускається не більше 60 на 100 тисяч населення. Зараз 64,9 цей показник. Зараз вірус є агресивним, і слід не забувати про новий штам “омікрон”. Як припускають вчені світу, він може бути більш небезпечним. В 20-ти країнах світу зафіксований цей штам. Тому всі заходи безпеки залишаються актуальними, як і раніше”, – каже Савчук.

Загалом 120 859 прикарпатців захворіли на COVID-19 від початку пандемії.

Теги:
Савчук
Бойко