У Франківському пологовому відкрили два оновлені відділення (ФОТО)

Автор: Соня Грейда

06 Вер, 2023 14:48

Поділитись публікацією
У Франківському пологовому відкрили два оновлені відділення (ФОТО)

У вівторок, 5 вересня, у міському пологовому відкрили одразу два відділення: другий етап виходження новонароджених діток та клініко-діагностичне відділення для вагітних й гінекологічних хворих. 

Про це пише Галка з посиланням на міського голову, Руслана Марцінківа.

У гінекологічному корпусі на першому поверсі відкрили оновлене клініко-діагностичне відділення. Тепер це повний цикл обстеження жінки: огляд акушер-гінеколога, забір аналізів, а також консультації вузьких спеціалістів: терапевта, окуліста, генетика та судинного хірурга.

Для недоношених діток у міському пологовому також відкрили відділення. Сюди потраплятимуть новонароджені, яким необхідне спеціальне або реабілітаційне лікування після реанімації. Тут дітки кріпнуть, набирають необхідну масу тіла, а головне, ростуть поруч із мамою.

«Другий етап виходження новонароджених — це є відділення, в якому лежать дітки, котрі потребують лікування або ті діти, яких переводять з відділення інтенсивної терапії, де їм було проведено невідкладне лікування, або підтримка життєвих функцій дихання або серцево-судинної системи. Створено таке відділення для того, щоби ми могли допомагати таких дітей виходжувати, доліковувати, щоби ми могли їх здоровими виписати додому», — каже завідувачка відділення новонароджених та відділення другого етапу виходження новонароджених Івано-Франківського міського клінічного перинатального центру Марія Гриців.

Окрім цього відкрили перші дві відремонтовані сучасні палати, які збудували на місці старих боксів.