У франківському шпиталі німецькі хірурги провели 5 складних операцій для захисників (ФОТО)

Автор: Соня Грейда

29 Nov, 2023 08:48

Поділитись публікацією
У франківському шпиталі німецькі хірурги провели 5 складних операцій для захисників (ФОТО)

Німецькі хірурги у добровольчому франківському шпиталі «Брасс» провели складні реконструктивні операції для військових. Всього провели 5 таких операцій.

Про це пише Галка.

Протягом трьох днів німецькі хірурги разом з хірургами з Івано-Франківська успішно виконали п’ять реконструктивних операцій пацієнтам з тяжкими кістковими та судинними ушкодженнями. Двом пацієнтам вдалося врятувати кінцівки від ампутацій.

«Ця співпраця є дуже важливою для нас, оскільки ми стикаємося з рідкісними випадками військових поранень, які вимагають високого рівня спеціалізованого лікування. Німецькі професори мають великий досвід у роботі з аналогічними випадками в інших країнах, що є безцінним для нашого госпіталю», – зазначив директор госпіталю Станіслав Онищук.

Через пів року фахівці з Мюнхена планують повернутися для проведення нових операцій. 

Хірургічні операції військовим здійснювали Wolf Mutschler – хірург, викладач університету та науковець. Почесний член Німецького товариства хірургів. Dr. Andreas Schmidt – екскерівник відділення пластичної та реконструктивної хірургії в BG-Klinik. Prof. Dr.Michael Scherer- колишній керівник відділення ортопедії та травматології в Мюнхені. Відбір пацієнтів та хірургічні втручання здійснювала команда фахівців під керівництвом професора, доктора медичних наук, ортопеда-травматолога вищої категорії Вадима Сулими.