У франківському СІЗО обладнали кімнати для побачень

Автор: Людмила Баран

09 Dec, 2014 20:06

Поділитись публікацією
У франківському СІЗО обладнали кімнати для побачень

В Івано-Франківському слідчому ізоляторі обладнано кімнати, в яких засуджені до довічного позбавлення волі зможуть бачитися зі своїми близькими.

Нововведення у СІЗО  зумовлені Законом України “Про внесення змін до Кримінально-виконавчого кодексу України щодо адаптації правового статусу засуджених до європейських стандартів”, повідомляє прес-служба управління ДПтС України в Івано-Франківській області.

За нормами цього Закону засуджені до довічного позбавлення волі мають право одержувати раз на місяць короткострокове побачення та один раз на три місяці тривале побачення.

Для реалізації  цього права в Івано-Франківському слідчому ізоляторі облаштовано всі необхідні приміщення: дитяча кімната, кімната гігієни, спальня, кухня, приміщення для короткострокових побачень. Зроблено ремонт, завезено нові меблі, встановлено сучасну сантехніку та обладнання для кухні – все необхідне, щоб рідні та близькі під час побачень відчували себе затишно і комфортно.

За словами начальника відділу охорони, режиму, нагляду і безпеки управління пенітенціарної служби області Віталія Круля, під час робіт з облаштування кімнат тривалих побачень було дотримано усіх необхідних вимог щодо їх надійної ізоляції, здійснення постійного нагляду за засудженими до довічного позбавлення волі та, найважливіше, забезпечення безпеки людей, які приходять до них на побачення.