У франківському виші провели змагання з тенісу (ФОТО)

Автор: Єва Жасминова

07 Бер, 2019 07:13

У франківському виші провели змагання з тенісу (ФОТО)

У вівторок, 5 березня, в спортзалі кафедри фізичної реабілітації, ерготерапії та фізичного виховання відбулися змагання з тенісу в рамках традиційної студентської спартакіади Івано-Франківського національного медичного університету.

Наразі в секції тенісу ІФНМУ тренуються близько 20 студентів. За словами старшого викладача кафедри фізичної реабілітації, ерготерапії та фізичного виховання, тренера секції з тенісу Лідії Йосипенко, тут є і досвідчені тенісисти, котрі займалися тенісом задовго до вступу в університет, а є також і початківці, котрі вирішили спробувати себе в цьому аристократичному виді спорту. «Ми нікому не відмовляємо, а навпаки запрошуємо на заняття усіх охочих, — говорить Лідія Йосипенко. — Головна наша мета — покращення фізичної форми, зміцнення здоров’я, і теніс — це чудовий вид спорту для цього».

Одна з учасниць нинішніх змагань, майбутній педіатр, студентка четвертого курсу медичного факультету Ліанда Українчук, займається тенісом з дитинства. «Займаюся на цій секції від першого курсу, а до того шість років займалася тенісом професійно, — розповідає Ліанда. — Теніс приносить мені велике задоволення, мені подобається ця гра, її темп. Крім того, що граю в улюблений вид спорту, тут я познайомилася зі студентами інших факультетів, зустріла нових друзів, ми чудово проводимо час».

Переможці та призери змагань

Чоловіки

1. Андрій Вишиванюк, 2 курс, 13 група;
2. Іван Дручків, 4 курс, 13 група;
3. Іван Баран, 3 курс, 13 група.

Дівчата

1. Єлизавета Хомутовська, 2 курс, 3 група;
2. Софія Безкровна, 4 курс, 12 група;
3. Юлія Різничук 5 курс, 12 група.

Командний залік

1. Стоматологічний факультет;
2. Медичний факультет;
3. Фармацевтичний факультет.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 


Loading...