У Франківську активісти вимагають покарати іноземців за розбещення неповнолітніх, поліцію – за “халатність” у цій справі (ФОТО + ВІДЕО)

Автор: Турій Роман

15 Jan, 2016 12:17

Поділитись публікацією
У Франківську активісти вимагають покарати іноземців за розбещення неповнолітніх, поліцію – за “халатність” у цій справі (ФОТО + ВІДЕО)

Сьогодні, 15 січня, громадська організація “Ідея Нації” провела пікет Головного управління Національної поліції в Івано-Франківську.

Читайте також: Страйку перевізників в понеділок у Франківську не буде

Приводом для заходу, на думку активістів, послужили бездіяльність та “халатне” відношенням поліції  у справі про розбещування та викрадення двох неповнолітніх українських дівчат з Івано-Франківська представниками арабської спільноти.

Активісти висунули поліціянтам ряд вимог, з метою недопущення такої поведінки іноземців у майбутньому. А саме:

– Посадити під варту педофілів-арабів;

– Звільнити із займаних посад відповідальних за ведення слідства представників поліції в Івано-Франківську через їхнє безвідповідальне ставлення до справи про зґвалтування двох українських дівчат арабами-педофілами;

– Відкрити кримінальне провадження на працівників поліції в Івано-Франківську, які були причетні до затягування слідчого процесу над педофілами-емігрантами та свідомо прикривали злочин з умислом власної вигоди.

Таке рішення прийняли 11 січня 2016 року на нараді оперативного штабу в Івано-Франківську, який було утворено 4 січня 2016 року за Наказом Голови Проводу ГО “Ідея Нації” Остапа Стахіва, та у який ввійшли керівники трьох областей Галичини ГО “Ідея Нації”: Львівської – Андрій Дума, Тернопільської – Олексій Станько та від Івано-Франківської – Роман Качмар.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Глава арабської спільноти закликає затримати ще чотирьох фігурантів справи про розбещення школярки, та не сприймати всіх арабів як злочинців

Остап Стахів стверджує, що арабів, які розбещували неповнолітніх дівчаток було 15, 13 з яких – із Івано-Франківська.

“Ми вимагаємо, щоб поліція покарала всіх винних, не тільки двох. Правоохоронці тільки вчора активізувалися”, – сказав він.

Активісти вимагають також притягнути до відповідальності іноземців за статтями викрадення та розбещення неповнолітніх.

Представникам поліції слова не надали, бо не всі винні сидять у в’язниці. Їм кричали “Ганьба!”.


Broadcast live streaming video on Ustream

Нагадаємо, що для двох студентів-іноземців з Івано-Франківська суд призначив запобіжний захід – тримання під вартою 60 діб.

Читайте також:  Іноземцям, які згвалтували неповнолітню дівчину з Франківська, загрожує до п’ятнадцяти років позбавлення волі.

 

Теги: