У Франківську американські медики оперують поранених українців (ФОТО)

Автор: Костинюк Олександр

29 Бер, 2023 12:35

Поділитись публікацією
У Франківську американські медики оперують поранених українців (ФОТО)

У рамках міжнародної медичної місії в обласній клінічній лікарні працюють вісім хірургів та чотири медсестри.

Читайте також: 4 дні та 170 годин операцій: у Франківську канадські та американські хірурги завершили місію "Face the Future" (ФОТО)

За словами президента місії Пітера Адамсона, в Україні вони вперше, а всього на рахунку Face the Future 50 місій по всьому світу. Їхні хірурги оперували в Ірані, Іраку та в Афганістані. Але, кажуть, навіть там не бачили таких важких травм. Наразі одразу в трьох операційних найважчі пацієнти – цивільні та військові.

Про це пише “Галка” з посиланням на фб-сторінку Обласної клінічної лікарні.

Як пояснює пластична хірургиня з Нью-Йорка Ірина Каранець, так домовилися попередньо, аби ще встигли побачити, як приживається імплант та як поводить себе тіло після реконструктивної зміни.

Більшість цих пацієнтів дотепер вже перенесли десятки операцій та сподіваються на допомогу лікарів зі США. Серед них і Тетяна Пшенична, яка потерпіла від мінного вибуху на власному подвір’ї невеличкого села поблизу Ізюму, що на Харківщині.

“До нас прилетіло десять, – каже жінка. – Одна з них розірвалася за п’ять метрів від мене. Не маю зубів, ясен, не можу їсти. Сподіваюся на допомогу цієї місії…».