У Франківську анонсували акцію “Посади дерево в пам’ять воїна”

Автор: Вадим Войтик

02 Кві, 2024 12:45

Поділитись публікацією
У Франківську анонсували акцію “Посади дерево в пам’ять воїна”

Мешканці Франківської громади можуть безкоштовно отримати від міста дерева і посадити їх у своєму дворі. Втім тендер на придбання саджанців, здається, ще не провели.

Акцію анонсували Руслан Марцінків та Івано-Франківська міська рада.

“Минулого року цю акцію також проводили. Кожен мешканець ОСББ, ініціативна група можуть від міста отримати дерево або декілька дерев. Щоб посадити в пам’ять наших воїнів у своєму дворі, наприклад. Або, де захочуть. Кількість дерев є обмеженою.
Єдине прохання: має бути фотофіксація того, що ви посадили дерево. Адже зазвичай восени та весною багато є звернень про те, що потрібно зрізати сухі дерева. Втім, дуже важливо садити дерева. Цим займатиметься Департамент благоустрою”, – звернувся до містян мер.

Аби отримати саджанець слід звернутися у Департамент благоустрою (вул. Незалежності, 7, 2 поверх) з письмовою заявою. Департамент працює з 8:00 до 17:00. Деталі за тел.: 55-24-42.

Після збору заявок, представники департаменту будуть доставляти саджанці до вказаних адрес.

За даними системи Prozorro тендер на придбання посадкового матеріалу відбудеться лише 9 квітня. Очікувана вартість – 250 тис. грн. Департамент благоустрою планує придбати 135 дерев. Зокрема 30 лип, 26 ясенів, 20 сакур, 10 дубів тощо. 

Ще одну, дещо більшу закупівлю саджанців на загальну суму в 395 тисяч департамент провів у березні.  Переможець торгів, підприємець Остап Голубовський зобов’язався поставити і самостійно посадити 150 дерев: липи, клени, декоративні сливи та ясени.