У Франківську бігтимуть півмарафон, щоб облаштувати дитяче містечко «Дім Ангела» (ФОТО)

Автор: Зелінська Таня

15 Dec, 2021 21:13

У Франківську бігтимуть півмарафон, щоб облаштувати дитяче містечко «Дім Ангела» (ФОТО)

10 січня 2022 року киянка Тетяна Гриньова пробіжить 21 кілометр вулицями Івано-Франківська. Мета – підтримати благодійний фонд «Ти-Ангел» та допомогти зібрати кошти на облаштування дитячого містечка «Дім Ангела», який будують у селі Гошів.

Кошти збиратимуть в рамках рекордного всеукраїнського благодійного бігового проєктуKind Race 120”, який і заснувала Таня Гриньова.

На допомогу БФ «Ти-Ангел» планують зібрати 21 000 доларів – кошти спрямують на виконання внутрішніх ремонтних робіт та купівлю меблів для дитячого містечка.

«Навіть якщо перерахувати по кілька гривень, то допомога все одно буде суттєвою. За триста гривень можна придбати квадратний метр керамічної плитки чи півтора метра дерев’яної вагонки. За дванадцять тисяч ми зможемо купити тепленькі ковдри для малечі. Якщо вдасться зібрати 60 тисяч – то це вже можливість купити меблі для дитячих спалень», – зазначив директор БФ «Ти-Ангел» Віталій Сабан.

Долучитися до “Kind Race 120” просто: можна зробити пожертву за цим посиланням https://kindrace.com/day?date=2022-01-10 або пробігти марафон разом із Тетяною Гриньовою. Чим більше коштів буде зібрано – тим швидше волонтери зможуть відкрити «Дім Ангела» та проводити реабілітацію для дітей-сиріт і дітей, які потрапили у складні життєві обставини.

Можна підтримати й інші добрі справи. Благодійниця та засновниця Kind Challenge Тетяна Гриньова бігтиме 21,1 км кожного дня впродовж 120 днів, щоб зібрати 1 млн доларів на благодійність. Кожен забіг буде відповідати певним вимогам, при дотриманні яких Таня встановить перший в Українібіговий рекорд, занесений до Книги рекордів Гіннеса.

Кожен, хто зробить пожертву від 1$ отримає електронний сертифікат про купівлю Тетяниного кроку. А також зможе знайти своє ім’я на спеціальній карті благодійників (kind map). За пожертву від 10$ благодійник також отримає спеціальну медальку (kind coin).

Посилання на проєкт півмарафону https://kindrace.com/

Посилання на благодійний фонд «Ти-Ангел» https://www.tyanhel.org.ua/ https://www.facebook.com/tyanhel.org.ua

Посилання на дитяче містечко «Дім Ангела» https://www.tyanhel.org.ua/ua/our_projects/dim-anhela-unikalnyj-centr-dla-ditej-u-karpatah/view/

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry